Options

Style:
Color:
Pattern:
Google Fonts
expand

Hakkımızda

Büyük Şehir olan Tekirdağ’ımızın merkezinde bulunan Otel 59 iş amaçlı konaklamalarınız için evinizdeki konforu aratmayacak kalite ve S class anlayışıyla hizmet veriyor.
" Our hotel, Otel 59, is located in the heart of Tekirdağ. We serve our valuable guests who are on a business trip. We offer you a high quality service and the comfort of your home with S class. .."
Zevk ve zerafetle döşenmiş büyük ferah odalarımız, her türlü konforunuzun düşünüldüğü ince detaylarla konaklamalarınızı unutulmaz kılacak.
"Our rooms are spacious and furnished elegantly, All details are considered well for you to make your accommodation in our hotel memorable."
21 Oda 50 Yatak kapasitesi ve zengin açık büfe kahvaltısı ile damak zevkinize hitap ederek, OTEL 59 ayrıcalığı ile sizleri ağırlamaktan mutlu oluruz.
"Serving you the best open-buffet breakfast , you will also feel the privilage of OTEL 59.We will be happy to welcome you and serve you in our hotel , OTEL 59."

»»Zevk ve Zerafetle döşenmiş 25 -30 m2 odalar
Elegantly designed and furnished , spacious rooms (25-30m2)
»»1 Büyük Yatak, 1 Büyük ve 1 küçük yatak, 2 Ayrı Tek Yatak Seçenekleri
A Double Bed -A Double and a Single Bed -A Twin Bed options
»»Çalışma Masası
Study desk
»»Yüksek Hızda Kablosuz İnternet
Free Wi-fi
»»Odalarda Telefon
Phone
»»24 İnç LCD TV
24 inch LCD TV ,
»»Kablolu TV Yayını
Cable TV
»»Banyolarda Duş ve Saç Kurutma Makinası
Shower and a hair-dryer
»»Minibar
Minibar
»»Odalarda Kasa
Safe Box
»»Ücretsiz Otopark
Free Parking

Misafir Görüşü

Managing Director Ahmet Güzel Oteli tercih etme nedenlerimi sıralarsam, şehir merkezinde oluşu,  ihtiyacınız olan tüm noktalara kolay ulaşılabilmesi ve odalarının lüks otel konforunda olması beni cezb etti. Zengin açık büfe kahvaltıyıda unutmayalım.

Managing Director Mehmet Çitak Otelde eşimle birlikte günübirlik konaklamıştık, açıkbüfe kahvaltısına hayran kaldım. Fiyatlarıda gayet makul. Tavsiye ediyorum. 

Managing Director Arzu Balkan İş Seyehati için Tekirdağ' a geldiğimde konaklamıştım. Sakin, huzurlu bir ortam, Kablosuz İnternet ve Çalışma masası sayesinde kalan işlerimi tamamladım. Teşekkürler Otel59.

Müşterilerimiz Ne Diyor?

Oteli tercih etme nedenlerimi sıralarsam, şehir merkezinde oluşu,  ihtiyacınız olan tüm noktalara kolay ulaşılabilmesi ve odalarının lüks otel konforunda olması beni cezb etti. Zengin açık büfe kahvaltıyıda unutmayalım. 

Ahmet Güzel